ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image03 

 14 stycznia w Domu Ludowym w Iwoniczu odbył się XVIII Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych. Był on adresowany do grup teatralnych, zespołów i solistów w czterech kategoriach wiekowych. 

Tradycyjnie wzięli w nim udział reprezentanci naszej szkoły. Monika Konik, uczennica kl.II TŻ, zajęła w konkursie II miejsce, natomiast Kinga Sobiecka, śpiewająca z towarzyszeniem grającego na gitarze Krystiana Borka (kl. II LO), zdobyła wyróżnienie.  W zmaganiach konkursowych wzięły także udział: Barbara Szumańska oraz śpiewające w duecie Patrycja Domaradzka i Magdalena Lenart (kl. II LO).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!