ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image02

 W rozgrywanych w Krośnie zawodach Półfinału Wojewódzkiego Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt bardzo duży sukces odniosła drużyna naszej szkoły. Dziewczęta jeden mecz wygrały, drugi zremisowały, dzięki czemu uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego.

 Drużyna naszej szkoły występowała w następującym składzie: Anna Filip (III LO), Klaudia Kwiek (III LO), Kinga Szajna (III LO), Katarzyna Janik (III LO) Patrycja Wiernusz (II LO), Kinga Sobiecka( II LO ), Ewelina Turek (II LO), Magdalena Lenart (II LO), Anita Sobiecka (I LO), Aleksandra Wiernusz (I TŻ), Patrycja Borowicz (III TŻ/ TAK ). Opiekun drużyny – Robert Gorzynik.

Zawody odbyły się 11. 01. 2016 roku. Udział w nich wzięło cztery szkoły wyłonione z eliminacji rejonowych.
 W pierwszym meczu dziewczyny wygrały z drużyną z Brzozowa 7 : 5 prowadząc od początku do końca meczu. Drugi mecz z Liceum z Sanoka był prawdziwym horrorem. Dziewczęta naszej szkoły przegrywały już 0 : 3 i 1 : 4, jednak zdołały odwrócić losy meczu dzięki ogromnemu zaangażowaniu i woli walki. Powoli zaczęły odrabiać straty wychodząc na prowadzenie 6 : 4. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6 : 6, co dało awans naszej drużynie do Finału Wojewódzkiego. 

Wyniki spotkań :

  • ZS Iwonicz – LO Brzozów 7 : 5
  • I LO Krosno - II LO Sanok 5 : 9
  • ZS Iwonicz - II LO Sanok 6 : 6
  • I LO Krosno - LO Brzozów 9 : 4 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.