ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image09

 Podniosły nastrój, atmosfera radości i oczekiwania na Boże Narodzenie towarzyszyły Wigilii, która w naszej szkole odbyła się 17 grudnia 2015r. Uczestniczyli w niej nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz wychowankowie internatu.

 Przygotowana na tę uroczystość świąteczna sceneria sprawiła, że łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń nabrało niepowtarzalnego charakteru. Nie zabrakło także innych symboli: zapalona świeca, biały obrus, choinka ozdobiona lampkami oraz wolne miejsce dla niespodziewanego gościa lub nieobecnych bliskich. Spotkanie wigilijne było okazją do wspólnego kolędowania. 
 Dzień później, 18 grudnia społeczność szkoły spotkała się akademii poświęconej tradycjom świątecznym, a przygotowanej wraz z grupą uczniów przez ks. Marka Lewandowskiego.

„To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych, bo nikt być samotny nie może”