Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
5  W dniu 9.12.2015 roku w Krośnie odbyły się zawody Rejonowej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. Drużyna naszej szkoły występowała w następującym składzie: Anna Filip (III LO), Klaudia Kwiek (III LO), Patrycja Wiernusz (II LO), Kinga Sobiecka (II LO), Ewelina Turek (II LO), Magdalena Lenart (II LO), Anita Sobiecka (I LO), Aleksandra Wiernusz (I TŻ), Patrycja Borowicz (III TŻ/ TAK).

 W zawodach udział wzięły trzy drużyny. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta naszej szkoły spisały się bardzo dobrze. Prezentując efektowną i skuteczną grę wygrały oba mecze, zajmując pierwsze miejsce w zawodach. Jednocześnie uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz – I LO Krosno 10 : 4
  • ZS Iwonicz – II LO Jasło 15 : 8

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za następne rozgrywki.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg