ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
13grudnia

 Po raz kolejny Instytut Pamięci Narodowej wzywa Polaków do udziału w akcji „Zapal Światło Wolności”. W ten sposób składamy hołd wszystkim zamordowanym, internowanym, pobitym, osieroconym, zwolnionym z pracy w stanie wojennym i zmuszonym do emigracji z powodów politycznych.

 Szkolny Klub Historyczny im. AK zachęca społeczność szkolną, aby 13 grudnia o godz. 19.30 zapalić świece w oknach swoich domów lub na stronie www.ipn.gov.pl Mieszkańców internatu zapraszamy do obejrzenia filmu pt. „Śmierć jak kromka chleba” oraz zapalenia świateł w oknach, tak aby utworzyły literę „V”.