Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image06

 W dniu 13.XI. listopada 2015 roku na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się X Memoriał im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym.
 W zawodach uczestniczyli zarówno uczniowie szkól gimnazjalnych jak i ponadgimnazjalnych, a łącznie sklasyfikowano ponad 160 zawodników. Zawodnicy zmierzyli się w konkurencji karabinka pneumatycznego i strzelano do tarczy oddalonej o 10 m. Każdy z zawodników oddał 10 strzałów po dwa strzały do jednej tarczy i o wyniku końcowym decydowała suma punktów zdobytych we wszystkich strzałach.

 Nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę dziewcząt i chłopców. Drużynę dziewcząt stanowiły: Ewelina Podobińska Kl.I.LO, Magdalena Lenart Kl.IILO, Patrycja Domaradzka Kl.IILO oraz Regina Wojnar Kl.IILO, a w skład drużyny chłopców weszli: Mateusz Wokurka Kl.IILO, Jakub Borys Kl.IILO, Maciej Pelc Kl.ILO i Dominik Lewandowski Kl.ILO.
 W klasyfikacji końcowej nasze dziewczęta sklasyfikowane zostały na miejscu 6 z łączną sumą 119 punktów. Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Lenart Magdalena, która ostatecznie zajęła 15 miejsce na 32 startujące zawodniczki.

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg image08.jpg image09.jpg

image10.jpg image11.jpg image12.jpg