ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image06

 W dniu 13.XI. listopada 2015 roku na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się X Memoriał im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym.
 W zawodach uczestniczyli zarówno uczniowie szkól gimnazjalnych jak i ponadgimnazjalnych, a łącznie sklasyfikowano ponad 160 zawodników. Zawodnicy zmierzyli się w konkurencji karabinka pneumatycznego i strzelano do tarczy oddalonej o 10 m. Każdy z zawodników oddał 10 strzałów po dwa strzały do jednej tarczy i o wyniku końcowym decydowała suma punktów zdobytych we wszystkich strzałach.

 Nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę dziewcząt i chłopców. Drużynę dziewcząt stanowiły: Ewelina Podobińska Kl.I.LO, Magdalena Lenart Kl.IILO, Patrycja Domaradzka Kl.IILO oraz Regina Wojnar Kl.IILO, a w skład drużyny chłopców weszli: Mateusz Wokurka Kl.IILO, Jakub Borys Kl.IILO, Maciej Pelc Kl.ILO i Dominik Lewandowski Kl.ILO.
 W klasyfikacji końcowej nasze dziewczęta sklasyfikowane zostały na miejscu 6 z łączną sumą 119 punktów. Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Lenart Magdalena, która ostatecznie zajęła 15 miejsce na 32 startujące zawodniczki.