ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image24 

 Zwycięstwem piłkarzy ręcznych naszej szkoły zakończyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. W zawodach, które odbyły się 20 listopada w Dukli wystąpiło sześć szkół powiatu krośnieńskiego. Zespoły podzielono na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym.

 W pierwszych spotkaniach nasi uczniowie pokonali MZSP Miejsce Piastowe 4:0, a następnie LO Dukla 7:4 zajmując pierwsze miejsce w grupie. W meczu półfinałowym rozgromili ZS Jedlicze 10:1, a w meczu finałowym pewnie wygrali 
z LO Rymanów 7:4 prowadząc do przerwy 4:1.
Drużyna, która zagrała dobrze w obronie nie miała większych problemów ze zwycięstwem w zawodach i zakwalifikowaniem się do kolejnego etapu rozgrywek, w którym zmierzy się z najlepszymi drużynami powiatu jasielskiego, strzyżowskiego i Krosno-grodzkiego.
Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesu w zawodach rejonowych.

Szkołę reprezentowali:

  • Hubert Zaniewicz III LO
  • Kamil Kędzior III LO
  • Wojciech Skwara III LO
  • Michał Huta III LO
  • Kornel Rajchel III LO
  • Marcin Lenik II LO
  • Bartłomiej Kasprzycki II Z
  • Mateusz Wokurka II LO
  • Eryk Szarek I LO
  • Kamil Królicki I TPS

Opiekun:
Tomasz Staroń