ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 13.11.2015 roku w Dukli odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach udział wzięły cztery drużyny ze szkół powiatu krośnieńskiego. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta naszej szkoły spisały się bardzo dobrze. Prezentując efektowną i skuteczną grę wygrały wszystkie trzy mecze, a zarazem cały turniej.

Drużyna naszej szkoły występowała w następującym składzie: Anna Filip (III LO), Klaudia Kwiek (III LO), Kinga Szajna (III LO), Katarzyna Janik (III LO), Patrycja Wiernusz (II LO), Kinga Sobiecka (II LO), Ewelina Turek (II LO), Natalia Zbozień (II LO), Anita Sobiecka (I LO), Aleksandra Wiernusz (I TŻ), Patrycja Borowicz (III TŻ/ TAK).

Wyniki spotkań naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 8 : 2
  • ZS Iwonicz – LO Rymanów 8 : 2
  • ZS Iwonicz – LO Dukla 7 : 1

Opiekę nad drużyną sprawował p. Robert Gorzynik

dyplom reczna