ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
1


 Dnia 26.10.2015 uczniowie klasy II TŻ i UG wraz z wychowawczynią p. Joanną Półchłopek przeprowadzili zajęcia propagujące zdrową żywność w Szkole Podstawowej w Bóbrce.
W przygotowanym programie na początku dzieci wysłuchały krótkiej prezentacji oraz rozwiązywały przygotowane zadania. Następnie przy pomocy uczniów naszej szkoły dzieci wykonywały kanapeczki, wykorzystując różnorodne zdrowe produkty. Na koniec zajęć odbyła się wspólna degustacja pysznych kanapek, koktajli, ciasteczek owsianych i ciasta marchewkowego. Nasze zajęcia bardzo spodobały się dzieciom. Zawarliśmy nowe znajomości, które mamy nadzieję będą owocować dalszą współpracą.