ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image03

 W poniedziałek 26 października klasy I LO i I TMR/TPS pod opieką wychowawców p. Agnieszki Gościńskiej i Tomasza Staronia uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez Komendę Miejską Policji w Krośnie.

 Celem szkolenia było przede wszystkim zapoznanie młodzieży z zakresem odpowiedzialności karnej nieletnich, z prawnymi aspektami narkomanii, z zasadami bezpieczeństwa na drodze, zachowaniami ryzykownymi i sposobami ich unikania.
 Dużym zainteresowaniem cieszyła się także prelekcja dotycząca m. in. specyfiki zawodu służb policyjnych, zasad naboru do policji, zadań i obowiązków policjanta. Wszyscy chętni mogli także obejrzeć i przymierzyć sprzęt policyjny.
Na koniec odwiedziliśmy Podkarpacką Izbę Pamięci Służb Policji, gdzie zaprezentowano zbiory dotyczące funkcjonowania i działania policji od okresu międzywojennego po czasy współczesne.