ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image05

 Bardzo dobrze zaprezentował się uczeń klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej Bartłomiej Kasprzycki podczas Finału Wojewódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się 21 października na trasie biegowej w Kolbuszowej. W grupie 78 startujących Bartek uplasował się na wysokim 5 miejscu, pozostawiając za sobą 73 zawodników z innych szkół całego województwa.

 Przez cały dystans plasował się w czołówce, a do medalu zabrakło mu około 30 metrów. 
 Obok Bartka naszą szkołę reprezentowali: Jerzy Krzanowski (33), Patryk Jakieła (34), Michał Krzanowski (49) – wszyscy z klasy II Z, oraz Patrycja Domaradzka(60) z klasy II LO. Wymienieni uczniowie zdobyli łącznie 20 punktów do klasyfikacji szkół biorących udział we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016.
 Naszym biegaczom gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów w innych dyscyplinach sportowych.