ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image02

 14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, czyli popularny Dzień Nauczyciela.
W naszej szkole w organizację tego święta zaangażowała się klasa II TŻiUG pod opieką wychowawczyni p.Joanny Półchłopek. Uczniowie wierszem i piosenką podziękowali nauczycielom za trud i pracę włożoną w edukację i wychowanie.

Akademię urozmaicił program kabaretowy przygotowany przez uczniów klasy II LO. W imieniu uczniów Samorząd Szkolny złożył wszystkim nauczycielom życzenia i podziękowania za trud pracy pedagogicznej.
Na zakończenie uroczystości pan dyrektor Leszek Zajdel wręczył nauczycielom nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej.
„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II