ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image22

 W dniu 6.10.2015r. na trasie biegowej przy naszej szkole odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe.
Zawody przeprowadzone w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady były eliminacją do finału wojewódzkiego,

do którego kwalifikowało się po czterech najlepszych zawodników, bądź zawodniczek z każdego biegu, startujących bez licencji Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz wszyscy zawodnicy posiadający aktualne licencje. Łącznie odbyło się 8 biegów, w których uczestniczyło 293 startujących.

W zawodach rozgrywanych w bardzo dobrych warunkach świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.
W kategorii chłopców zwyciężył Bartłomiej Kasprzycki , trzecie miejsce zajął Jerzy Krzanowski , natomiast czwarte Michał Krzanowski, wszyscy z klasy II Z. Cała trójka będzie reprezentować szkołę oraz powiat w finale wojewódzkim. W czołowej dziesiątce uplasowali się także : Dawid Jasionowicz z klasy II na 5 miejscu oraz na 10 lokacie Kamil Jasiński
z klasy III Z. Swój debiut zaliczył także uczeń klasy I TMR Adrian Śliwa. 
W kategorii dziewcząt wysokie czwarte miejsce zajęła uczennica klasy II LO Patrycja Domaradzka, która podobnie jak chłopcy uzyskała awans do finału wojewódzkiego. Tuż za nią uplasowała się Barbara Szumańska również z klasy II LO.
Na zakończenie zawodów pamiątkowe dyplomy oraz medale wraz z gratulacjami wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu mgr inż. Leszek Zajdel.
Patrycji, Bartkowi, Jurkowi i Michałowi, życzymy udanego startu w finale wojewódzkim, który odbędzie się 21 października w Kolbuszowej. Będziemy Wam mocno kibicować. Wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali naszą szkołę bardzo dziękujemy.