ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image04

  23 września 2015 r. w Krośnie obchodzono Dzień Służby Celnej. W uroczystościach wzięli udział uczniowie klasy II LO, którzy mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z funkcjonariuszami i poszerzenia wiedzy na temat ochrony granicy państwowej i realizowanych przez służę zadań.

  Na krośnieńskim Rynku odbyły się prezentacje plenerowe Służby Celnej, a wśród nich: pokaz pracy laboratorium celnego, pokaz umiejętności psów Służby Celnej, ekspozycja sprzętu kontrolnego. Można było także obejrzeć zatrzymane podczas kontroli chronione rośliny i zwierzęta oraz wykonywane z nich przedmioty. Punktem kulminacyjnym uroczystości był przemarsz celników przez miasto z udziałem Miejskiej Orkiestry Górniczej.