ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image01

  21 września 2015r. klasa II LO (specjalność: bezpieczeństwo wewnętrzne) udała się na wycieczkę zawodoznawczą do Zakładu Karnego w Jaśle-Warzycach. Jest to jednostka typu półotwartego dla mężczyzn, z oddziałem dla skazanych młodocianych. W trzech pawilonach mieszkalnych może tu przebywać 212 skazanych.

 Dzięki uprzejmości kadry kierowniczej i pracowników ZK nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się ze specyfiką pracy służby więziennej, jej strukturą organizacyjną i zasadami funkcjonowania. W trakcie spotkania podejmowano treści dotyczące zagrożeń współczesnego świata, takich jak: alkoholizm, narkomania, przemoc, brak poszanowania dla obowiązujących zasad prawnych i społecznych. Niezwykle pouczające było profilaktyczne spotkanie z osadzonymi, którzy opowiadali o swoich doświadczeniach życiowych i konsekwencjach kolizji z prawem.

Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Marta Dragan, p. Urszula Haduch.