ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
25

 18 września 2015.r. odbył się XVL Ogólnopolski Dukielski Zlot Turystów zorganizowany przez Odział PTTK w Krośnie. Zlot zgromadził ponad 150 turystów. Po raz pierwszy udział w tej turystycznej imprezie wzięli młodzi miłośnicy wędrówek z naszej szkoły.
Trasa rajdu wiodła z malowniczym szlakiem z Jaślisk, Traktem Węgierskim przez Szklary, Kamionkę do Zawadki Rymanowskiej. 

  W Jaśliskach turyści nawiedzili kościół p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, w którym znajduje się obraz Matki Boskiej Jaśliskiej koronowany przez Jana Pawła II. Zwiedzili także Wystawę Etnograficzną, na której zgromadzono stare, dziś już rzadko spotykane, sprzęty codziennego użytku 
  Z Jaślisk prowadzeni przez pana Ryszarda Majkę ruszyliśmy do Zawadki Rymanowskiej. Aura i humory dopisywały. W czasie wędrówki poznawaliśmy bogata historię regionu i podziwialiśmy rozległe widoki Jaśliskiego Parku Krajobrazowego.
W Stasianie, do której dotarliśmy po 3 godzinach wędrówki, przeprowadzono konkursy: ekologiczno-przyrodniczy i turystyczno-krajoznawczy, w których zwyciężyli nasi dzielni turyści Anita i Tomek.
Zlot zakończyło ognisko i wspólne pieczenie kiełbaski.

Opiekę nad drużyną rajdową sprawowała p. Elżbieta Zajdel