ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
1    1 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2015/2016.  Ten dzień w naszej szkole  miał szczególny charakter. Zabrakło bowiem sprawującego od 2007 roku funkcję Dyrektora Zbigniewa Nogi – Krzyżanowskiego, zmarłego  przed dwoma tygodniami.   W Jego intencji sprawowana była msza św. w kościele p.w. Wszystkich Świętych w Iwoniczu,  inaugurująca nowy okres nauki i pracy. Uroczystość w szkole, która zgromadziła nauczycieli, uczniów i rodziców rozpoczęła się minutą ciszy poświęconą Jego pamięci.

Zarząd Powiatu Krośnieńskiego z dniem 1 września 2015 r., stanowisko dyrektora powierzył dotychczasowemu  wicedyrektorowi  Zespołu Szkół w Iwoniczu Panu Leszkowi Zajdlowi. Dyrektor funkcję wicedyrektora powierzył Pani Jolancie Bajgier.
  Na uroczystym rozpoczęciu dyrektor Leszek Zajdel życzył wszystkim, a szczególnie uczniom klas pierwszych aby nowy rok szkolny był pełen nowych wyzwań i sukcesów.