ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

zn-k

  Przepełnieni smutkiem i żalem żegnamy śp. Zbigniewa Nogę-Krzyżanowskiego. Od września 2007 r. sprawował funkcję Dyrektora naszej Szkoły. Dał się poznać jako doskonały organizator, człowiek mający wiele pomysłów, dążący do rozwoju naszej placówki. Był jednak przede wszystkim nauczycielem i wychowawcą młodzieży. Dla uczniów zawsze znalazł czas, żywo interesował się ich problemami i potrzebami.


  Śp. Zbigniew Noga-Krzyżanowski był naszym Dyrektorem, ale także naszym kolegą i przyjacielem. Z dużą dozą wyrozumiałości podchodził do naszych nauczycielskich spraw, tych dużych, poważnych i tych codziennych, zwykłych. Starał się zintegrować całą społeczność szkolną, zawdzięczamy Mu wiele ciekawych spotkań, wyjazdów i doświadczeń.

Zbyszku, żegnamy! W naszej pamięci pozostaniesz Takim, jak na fotografii - ciekawym świata Wędrowcem.