ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

4 lipca 2015 r. została zorganizowana wycieczka na zachodnie wybrzeże Irlandii. Nasi uczniowie mogli zobaczyć, osiągające wysokość ponad 200 m wysokości, Klify Moher w hrabstwie Clare. Ich nazwa wywodzi się od ruin fortu Mothar, wybudowanego w czasach napoleońskich, by zrobić miejsce dla wieży sygnalizacyjnej na Hag's Head.

Ponadto nasi uczniowie, w wolnym czasie, odwiedzali plaże i porty zlokalizowane w okolicach Dublinu.

Odwiedzali malowniczą plaże w Bray, gdzie również mogli przejść wzdłuz wybrzeża szlakiem turystcznym do Graystones. Mogli również przejść grzbietem pasma górskiego i podziwiać piękne widoki na oba porty.

Natomiast w samym DUblinie można podziwiać port w Dun Laoghaire, czy półwysep Howth.