ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
9  W okresie marzec – maj 2015 prowadzony był w naszej szkole kurs kierowców wózków z napędem silnikowym realizowany w ramach projektu "Podkarpacie stawia na zawodowców".

  Kurs skierowany był do uczniów klas II, III i IV technikum mechanizacji rolnictwa, technikum pojazdów samochodowych oraz uczniów klasy II i III zasadniczej szkoły zawodowej. W kursie uczestniczyło 22 uczniów, którzy zapoznali się z tajnikami wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej w zakresie obsługi wózków widłowych podnośnikowych wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej w wózkach zasilanych tym paliwem. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznej nauce jazdy, którą ćwiczyli na obiektach warsztatów szkolnych. Kurs prowadzony był przez wykwalifikowaną kadrę Krakowskiego Ośrodka Szkoleniowo – Doradczego w Krakowie.
 Kurs zakończył się 29 maja 2015 r. egzaminem zdawanym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Wszyscy uczestnicy kursu otrzymali zaświadczenia uprawniające do prowadzenia wózków widłowych. 13 uczniów egzamin państwowy zaliczyło z wynikiem pozytywnym i Ci uczniowie oprócz zaświadczeń ukończenia otrzymali również zaświadczenia wydane przez UDT. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej pracy.
Opr. Koordynator szkolny projektu. M.H.