ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  W dniu 17.06.2015 r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbyła się powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego. W kategorii dziewcząt wystąpiły następujące szkoły: ZSGH z Iwonicza Zdroju, MZSP z Miejsca Piastowego, LO z Jedlicza oraz Zespół Szkół z Iwonicza. W kategorii chłopców również wystartowały cztery drużyny: Zespół Szkół z Jedlicza, Zespół Szkół z Iwonicza, MZSP z Miejsca Piastowego oraz ZSGH z Iwonicza Zdroju.

  Nasze dziewczęta w składzie Kinga Kinel i Kinga Szajna wystartowały w zawodach jako obrończynie tytułu mistrzowskiego z poprzedniego roku. Jak przystało na mistrzynie  nasze dziewczęta pewnie wygrały wszystkie trzy mecze i kolejny rok z rzędu zdobyły tytuł mistrzyń powiatu krośnieńskiego.
  Zawody w siatkówce plażowej były już ostatnimi zawodami, które zostały zaplanowane w kalendarzu imprez sportowych na rok szkolny 2014/15. Wszystkim uczniom, którzy w mijającym już roku szkolnym 2014/15 startowali w zawodach sportowych serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i włożony wysiłek. Dzięki Waszym startom i zdobytym punktom nasza szkoła kolejny rok z rzędu zajmie wysoką lokatę we współzawodnictwie sportowym szkół województwa podkarpackiego.