ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dzięki udziałowi w projekcie Erasmus+ rozpoczęła się wielka przygoda naszych uczniów w Irlandii. 14 czerwca 2015 r. grupa młodzieży z naszej Szkoły, po długiej i męczącej podróży, znalazła się na płycie dublińskiego lotniska.

Po przylocie zostaliśmy zaproszeni do Infinity Business College, gdzie odbyło się spotkanie poświęcone praktykom naszych uczniów. Młodzież dowiedziała się kilku faktów dotyczących bezpiecznego pobytu w Dublinie. Dostaliśmy również niezbędne informacje dotyczące naszych noclegów, miejsc spotkań i miejsc pracy.

Po wyczerpującej odprawie nasi uczniowie zostali odebrani przez irlandzkie rodziny, u których spędzą następne cztery tygodnie.

Natomiast z samego rana, młodzież zacznie pracę w wyznaczonych restauracjach i hotelach.

Życzymy naszym uczniom bezpiecznego i owocnego pobytu w Dublinie.