ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
umowa   Staże zostaną zrealizowane w ramach projektu „Droga do sukcesu – europejskie staże zawodowe”, który realizowany jest przez Zespół Szkół w Iwoniczu z programu ERASMUS +.

  Na staż do Irlandii do Dublina wyjedzie 22 uczniów. Celem realizacji staży jest poszerzenie umiejętności zawodowych uczestników projektu, zdobycie doświadczenia zawodowego na europejskim rynku pracy, doskonalenie języka angielskiego, w tym zawodowego.

  Staże dotyczyć będą uczniów i absolwentów uczących się na kierunkach: technik architektury krajobrazu oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Trwać będą 4 tygodnie i realizowane będą już od 15 czerwca. Uczestnicy projektu przed wyjazdem otrzymali przygotowanie językowe, kulturowe i psychologiczne. Z budżetu projektu pokryto wszelkie koszty organizacji staży – koszty podróży, zakwaterowanie i wyżywienia, ubezpieczenia uczniów, a także kieszonkowego na czas pobytu w Dublinie.

umowa