ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
57 

  1 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka, z tej okazji Samorząd Uczniowski pod opieką p. Agnieszki Gościńskiej  postanowił włączyć się w obchody tego dnia i przygotował kilka niespodzianek, wszak jest to  dzień, w którym niezależnie od wieku czujemy się młodzi.

  Głównym punktem wspólnego świętowania był mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami dziewcząt i chłopców. Mecz rozegrany  został z zachowaniem zasad fair play pod czujnym i sprawiedliwym okiem sędziego – p.Pawła Kowalskiego.  Dziewczęta dzielnie broniły swojej bramki wystawiając aż dwóch bramkarzy, a chłopcy solidarnie na mecz założyli … spódniczki. Walka była zacięta i o końcowym wyniku decydowały rzuty karne!
Na zakończenie wszyscy zostali uhonorowani Medalami Uśmiechu i drobnymi upominkami, a zwycięska drużyna piłkarek  otrzymała z rąk Pana Dyrektora  „szczerozłoty” Puchar Uśmiechu.