ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
13      W dniach 30 – 31 maja w naszej szkole gościliśmy uczestników V JUBILEUSZOWEGO SPOTKANIA POJAZDÓW ZABYTKOWYCH KROSNO–IWONICZ, zorganizowanego pod patronatem Starosty Krośnieńskiego i Burmistrza Iwonicza Zdroju przez Automobil Klub Małopolski oddział w Krośnie oraz Zespół Szkół w Iwoniczu. 

  Zlot rozpoczął się w sobotę na krośnieńskim Rynku, po czym jego uczestnicy zwiedzili Muzeum Rzemiosła, Muzeum Motoryzacji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 oraz Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu.
  W niedzielę po wycieczce do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce i uroczystej Mszy Św. Kościele Parafialnym w Iwoniczu odbyła się widowiskowa parada pojazdów zabytkowych i motocykli na trasie Iwonicz – Iwonicz Zdrój. W paradzie uczestniczyło około 100 aut i ponad 30 motocykli. Wyjątkowo sprzyjająca aura i niepowtarzalna atmosfera sprawiły, że zlot miał charakter pikniku rodzinnego, a prezentowane pojazdy cieszyły się dużym zainteresowaniem oglądających. Wiele z nich to niepowtarzalne modele i duma właścicieli - pasjonatów. Dodatkową atrakcja imprezy, o którą zadbali pracownicy WORD w Krośnie, była możliwość założenia alkogogli i udziału w symulacji wypadku. Zlot zakończył się wręczeniem laureatom pamiątkowych pucharów. Mamy nadzieję, że wpisze się on na stałe do kalendarza imprez.