ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
2   Wielkim sukcesem uczniów naszej szkoły zakończyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w biegach rozstawnych.
Zawody odbyły się na stadionie CWKS „Resovia” w Rzeszowie. Zmagania, w których wystąpiło aż 78 drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych, oficjalnie otworzył Podkarpacki Kurator Oświaty, Prezes PWSZS pan Jacek Wojtas. 

 

Nasza szkoła reprezentowana była w sztafecie 4 x 100 m chłopców w kategorii Licealiady.
Po pasjonującym biegu wywalczyliśmy tytuł wicemistrzów województwa! Emocji w tym biegu nie brakowało, do finiszowych metrów toczyła się walka, a o końcowej kolejności zadecydował fotofinisz ( 0,01 sek.) !
Miejsca na podium wyglądają następująco:
1 m. - ZS nr 1 Nowa Dęba – 44,40
2 m. – ZS Iwonicz - 44,41
3 m. – V LO Rzeszów – 46,08.

 W skład naszej drużyny weszli: Patryk Gniady (kl. III LO) , Krystian Farbaniec (kl. III LO), Grzegorz Kostycz (kl. III LO) , Konrad Kijowski (kl. II TŻ), Karol Małek (kl. III TŻ). Drużynę przygotował pan Paweł Kowalski.
 Na szczególne wyróżnienie zasługuje czas jaki uzyskali nasi lekkoatleci. 44,41 sek., to nie tylko rekord szkoły, ale także czas dający duże szanse na zakwalifikowanie się do finałów ogólnopolskich.
Gratulujemy wyników i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!