ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
12 

  W kwietniu i maju, w Zespole Szkół w Iwoniczu, realizowany był kurs operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, organizowany w ramach projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców”. W kursie uczestniczyło 6 uczniów klas III technikum mechanizacji rolnictwa i technikum pojazdów samochodowych.

  Celem kursu było nabycie umiejętności i zdobycie dodatkowych kwalifikacji w zakresie czytania programów obróbczych CNC, przygotowania obrabiarki do obróbki i sterowania procesem obróbczym w sposób bezpieczny, obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie. Nabyte umiejętności mogą zapewnić dalszy rozwój uczniów i sukces na rynku pracy . 
 Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone były w Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 MECHANIK, im. St. Staszica w Krośnie
 Szkolenie zakończyło się egzaminem teoretycznym i praktycznym, który wszyscy uczniowie zaliczyli z wynikiem pozytywnym i otrzymali certyfikaty ukończenia kursu. Gratulujemy.