ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
DSC00112

  W maju zakończył się kurs prawa jazdy kat. B organizowany w ramach realizowanego projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców"
Kurs skierowany był dla uczniów technikum architektury krajobrazu oraz technikum żywienia, osiągających dobre wyniki w nauce.

W kursie, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego uczestniczyło 17 uczniów - 4 uczniów technikum architektury krajobrazu i 13 uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Zajęcia teoretyczne z przepisów ruchu drogowego rozpoczęły się w kwietniu, następnie uczniowie rozpoczęli indywidualną naukę jazdy, przygotowując się do niełatwego egzaminu państwowego.
Życzymy zaliczenia egzaminów oraz szerokiej i bezpiecznej jazdy.