ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

  Zespół Szkół w Iwoniczu oraz Automobil klub Małopolski oddział Krosno pod patronatem Starosty Krośnieńskiego i Burmistrza Iwonicza Zdroju organizują zlot pojazdów zabytkowych i motocykli. Program zlotu;

30 maja - Dzień pierwszy – miejsce - Krosno, Żarnowiec

31 maja - Dzień drugi – miejsce - Iwonicz, Zespół Szkół w Iwoniczu, Zadwór 15, początek zlotu o godzinie 10. Program obejmuje konkursy, zawody, pokazy, planowana jest również parada pojazdów zabytkowych i motocykli na trasie Iwonicz (Zespól Szkół, Zadwór 15) – Iwonicz Zdrój.

plakat mini

Podczas podsumowania zlotu zostaną wręczone nagrody za m.in. najstarszy pojazd zlotu, najciekawszy samochód, za strój do epoki pojazdu, za najbardziej oryginalny pojazd zlotu, oraz puchary w kategoriach Fiat 125p, Fiat 126p, Syrena, Polonez, za najdalszy dojazd na zlot, za najbardziej oryginalny motocykl, za najciekawszy motocykl, za najstarszy motocykl zlotu, oraz Puchar Publiczności.

Informacje na temat zlotu oraz informacje o kierunkach kształcenia na poziomie ponadgimnazjalnym w Zespole Szkól w Iwoniczu na stronie www..zs.iwonicz.pl oraz na facebooku; profil pojazdy zabytkowe krosno.