Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

1

Trasa do biegów przełajowych przy ZS w Iwoniczu dnia 28.04.2015r. gościła biegaczy startujących w kolejnych zawodach sportowych rozgrywanych w ramach Licealiady.

Sztafetowe biegi przełajowe na dystansie 8x800m przyciągnęły na start uczniów z czterech szkół powiatu krośnieńskiego: Zespół Szkół z Jedlicza, Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich z Iwonicza Zdroju, Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Miejsca Piastowego oraz gospodarza zawodów Zespół Szkół z Iwonicza.
  Nasze drużyny po raz kolejny stanęły na wysokości zadania. Chłopcy, aktualni wicemistrzowie województwa w tej dyscyplinie, zdecydowani wygrali, a dziewczęta pomimo osłabienia kadrowego dzielnie walczyły i ostatecznie zajęły II miejsce.