ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
1   W ramach realizacji Projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  uczniowie klasy 3 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli w kursie barmańskim podnoszącym ich kwalifikacje w zawodzie.

W kursie barmańskim I stopnia uczestniczyło 15 osób z klasy III TŻiUG. Uczniowie zdobyli wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z zakresu sporządzania cocktaili , oceny jakości wina , podawania i doboru do potraw. Uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności. Z pewnością pomoże to przyszłym absolwentom w znalezieniu atrakcyjnej pracy.