ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ostatni dzień naszej wizyty w Bułgarii rozpoczął się ceremonią zamknięcia. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa oraz drobny upominek.

Po uroczystości uczestnicy ze łzami w oczach żegnali kolegów z innych krajów. Część z nim może się zobaczyć na następnych spotkaniach w ramach projektu - w Belgii (we wrześniu 2015 r.) lub na Cyprze (w październiku 2015 r.). Ponadto uczniowie zapraszali się nawzajem do odwiedzin w najbliższej przyszłości.

Następni ruszyliśmy w drogę powrotną, gdzie wspominaliśmy nasz pobyt w Bułgarii. Dyskutowaliśmy o ludziach, kulturze, potrawach regionalnych. Próbowaliśmy nawet nauczyć naszych bułgarskich partnerów paru polskich słów :)