ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
36   W piątek 8 maja b.r., który powitał wszystkich piękną słoneczną pogodą, 9 – osobowa grupa wędrowców naszej szkoły pod opieka p. Elżbiety Zajdel wzięła udział w XXIV Rajdzie im. Ignacego Łukasiewicza, zorganizowanym przez krośnieński oddział PTTK.

  W rajdzie uczestniczyli młodzi turyści ze wszystkich typów szkół.  Blisko 20 kilometrowa marszruta, została wytyczona na trasie Folusz – Magura Wątkowska ( 846 m n.p.m.) – Diabli Kamień – Folusz. W czasie wędrówki, uczniowie poznawali i podziwiali osobliwości przyrody Magurskiego Parku Narodowego. Zdobytymi wiadomościami, wędrowcy mogli się wykazać, w przeprowadzonych pod koniec wędrówki konkursach: przyrodniczym i turystyczno-krajoznawczym.
  Na zakończenie, nie zabrakło tradycyjnego ogniska i wspólnego pieczenia kiełbasy.