ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
3

  29 kwietnia 2015 roku w ArtKinie w Krośnie odbył się IV Powiatowy Piknik Artystyczny pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo”, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Krośnie. Jego ideą była promocja rodzinnych wartości, dobrych wzorców oraz zdrowego stylu życia.

  Otwarcia pikniku dokonał nasz szkolny zespół „Krakowiak” wykonując „Trojaka”. Występ ten był możliwy dzięki dużemu zaangażowaniu pani Katarzyny Gładysz oraz pasji i zaangażowaniu naszych uczniów.
  Jednym z punktów imprezy było rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu literackiego pod hasłem: „Rodzina. Wspólnota. Polska”, organizowanego w ramach Narodowego Dnia Życia.  Laureaci konkursu, uczniowie szkół gimnazjalnych, z rąk przewodniczącego Rady Powiatu Edwarda Nowaka i Jolanty Bajgier otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
  Następnie Starosta Krośnieński Jan Juszczak uhonorował stypendiami tych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce  i sporcie. W grupie stypendystów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Patryk Gniady, Anita Gutkowska, Patryk Jakieła, Bartłomiej Kasprzycki, Grzegorz Kostycz, Jerzy Krzanowski, Karol Małek i Hubert Zaniewicz. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  O oprawę muzyczną pikniku zadbali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, w tym przedstawiciele naszej szkoły. Swoimi umiejętnościami tanecznymi w Trojaku wykazali się uczniowie klas: I LO i III TŻiUG a byli to: Patrycja Domaradzka, Marta Górniak, Sara Jękot, Rafał Mikołajewski,  Jan Pietrzkiewicz, Kinga Sobiecka, Barbara Szumańska, Regina Wojnar i Mateusz Wójcik.
  Uczniowie klasy I LO: Klaudia Matelowska i Marcin Lenik z ogromną pasją i miłością zaprezentowali breakdance.
Zainteresowaniem gimnazjalistów cieszyło się również stoisko naszej szkoły, przy którym przedstawiciele młodzieży wraz z nauczycielami prezentowali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2015/2016.
  Uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych  wraz z nauczycielami Krystyną Kubit, Małgorzatą Sroką i Joanną Półchłopek zadbali o poczęstunek dla wszystkich uczestników pikniku. Przygotowali oni zimne napoje oraz kruche ciasteczka i babeczki, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród gimnazjalistów.
  Udział naszej szkoły w pikniku był możliwy dzięki wsparciu Dyrekcji szkoły oraz pomocy i zaangażowaniu wielu nauczycieli.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za zrozumienie, zaangażowanie i pomoc. Opracowały: Urszula Haduch, Maria Harłacz