ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
7   30 kwietnia w naszej szkole odbył się IX Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie. Od lat propaguje on wśród młodzieży wiedzę historyczną, kształtuje wrażliwość na piękno języka polskiego oraz promuje lokalne talenty. Otwarcia konkursu dokonał dyrektor Zbigniew Noga-Krzyżanowski.

  W przesłuchaniach wzięło udział prawie 70 uczniów reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z powiatu krośnieńskiego. Każdy z uczestników konkursowych zmagań zaprezentował jeden utwór poetycki o tematyce patriotycznej, a jury wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych. Wśród nagrodzonych znalazły się reprezentantki naszej szkoły: Kinga Sobiecka (I LO), która zajęła w konkursie II miejsce oraz wyróżniona Barbara Szumańska (I LO). Naszą społeczność szkolną reprezentowały także: Patrycja Domaradzka (I LO) oraz Anita Gutkowska (II TAK). Nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczali: dyrektor – etatowy członek Zarządu Aleksander Mercik oraz dyrektor szkoły Zbigniew Noga – Krzyżanowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.