ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kolejny dzień pobytu za nami. Dzisiejsze spotkanie rozpoczęły prezentacje naszych partnerów z Bułgarii, Niemiec, Francji i Cypru poświęcone tematowi przewodniemu, czyli "Implementation of youth - opportunities for young Europeans".

Po pracowitym poranku popołudnie upłynęło nam na zwiedzaniu miejscowości wypoczynkowej o nazwie Tryavna znanej z właściwości leczniczych. Zwiedziliśmy budynek dawnej szkoły oraz unikalne muzeum rzeźby.

Czas wolny w miejscowości Tryavna poświęciliśmy na zakup pamiątek i bułgarski posiłek.