ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akcja prowadzona na rzecz Hospicjum na stałe już zapisała się nie tylko w naszym szkolnym kalendarzu, zapisała się również w sercach naszych uczniów. W przygotowaniu akcji pomocną jest zawsze p. Izabela Śliwka, której dziękujemy za spontaniczność i pomysłowość.

W tym roku bardzo chętnie zaangażowali się uczniowie kl. I TŻ wraz ze swoją wychowawczynią p. Joanną Półchłopek. Wykonywane przez nich żonkile i piękne ozdoby świąteczne rozprowadzano wśród naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Za złożone datki w kwocie 156,00 zł, zakupiono różne artykuły medyczne, potrzebne do codziennej pielęgnacji chorych. Zostaną one podarowane osobiście przez naszych uczniów, którzy odwiedzą chorych w krośnieńskim hospicjum w miesiącu czerwcu.

Dziękujemy wszystkim, którzy corocznie wspierają „Pola Nadziei”.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas – Renata Trybus