ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
17

  W piątek 24 kwietnia 2015 r. uczniowie klas III LO, IV TMR, IVTŻ, IV TAK po raz ostatni spotkali się na szkolnej uroczystości, jaką było odebranie świadectw ukończenia szkoły. Po trzech lub czterech latach nauki nadszedł moment pożegnania szkoły, nauczycieli, kolegów i koleżanek.

 Uroczystość rozpoczęli uczniowie klas przedmaturalnych, którzy dla swoich starszych kolegów przygotowali krótki program artystyczny i małe upominki.
  Maturzyści dziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom klas i wszystkim nauczycielom za naukę, cenne rady jak żyć, a przede wszystkim za troskę, serce i poświęcony czas.
Na wszystkich czekały świadectwa, które wraz z wychowawcami wręczał Pan Dyrektor. Dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych w życie szkoły uczniów czekały nagrody.
  Czas pożegnań nie ominął także szkolnego internatu, w którym w czwartkowy wieczór dla maturzystów mieszkających w internacie, młodsi  przygotowali miłe niespodzianki.
Wszystkim tegorocznym absolwentom naszej szkoły życzymy połamania piór na maturze i powodzenia w dorosłym życiu.