ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
1a   Wicemistrzostwo w kategorii Licealiady przywieźli nasi uczniowie z Krosna, gdzie w dniu 14.04.2015r. na trasach biegowych PWSZ-u odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w sztafetowych biegach przełajowych.

  Dzięki bardzo ambitnej i walecznej postawie wywalczyli pierwszy medal w historii szkoły w tej dyscyplinie. Na szczególne podkreślenie zasługuje to, że tuż za naszymi chłopcami na miejscu 3 uplasowali się uczniowie V LO w Rzeszowie, aktualni medaliści Mistrzostw Polski w tej konkurencji. Od początku do końca rywalizacji nasi zawodnicy biegli w ścisłej czołówce a do zwycięstwa zabrakło ledwie 4 sekund.
Nasza drużyna biegła w następującej kolejności: Hubert Zaniewicz (II LO), Patryk Jakieła (I Z), Michał Krzanowski (I Z), Krystian Farbaniec (III LO), Jerzy Krzanowski( I Z), Patryk Gniady (III LO), Bartłomiej Kasprzycki (I Z), Grzegorz Kostycz (III LO) . Drużynę przygotował i prowadził pan Kowalski Paweł.
 GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w następnych startach.