ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 31 marca br. w  Domu Ludowym w Suchodole odbyły się eliminacje do XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Wzięli w nim udział uczniowie reprezentujący 11 gmin powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna.

W pierwszym etapie Turnieju przeprowadzono sprawdzian pisemny. Uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 30 pytań. W przerwie, kiedy komisja oceniała prace młodzież wzięła udział w pokazie Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego "KROSNO".  Następnie rozpoczął się finał ustny dla uczestników, którzy najlepiej rozwiązali test w poszczególnych kategoriach wiekowych. Uczniowie  odpowiadali na przygotowane pytania, których prawidłowość na bieżąco oceniała komisja.

Naszą szkołę i gminę Iwonicz Zdrój reprezentował uczeń I klasy LO JAKUB BORYS, który w części pisemnej uzyskał 23 punkty.

Opiekun   Krzysztof Mrozek