ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
strzelnica
 

  Oficjalne otwarcie strzelnicy odbyło się w czwartek, 26 marca br. Wzięli w nim udział przedstawiciele władz powiatowych: przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego Edward Nowak, starosta powiatu krośnieńskiego Jan Juszczak, wicestarosta Adolf Kasprzyk, członek zarządu Iwona Stefanik, skarbnik Krystyna Kasza, sekretarz Zdzisława Żywiec oraz przedstawiciele zakładu penitencjarnego w Jaśle: mjr Grzegorz Borek i por. Krzysztof Kania.

  Od tej pory nauka strzelania z broni pneumatycznej odbywa się na terenie naszej placówki, bez konieczności wyjazdu do innych ośrodków. Na wyposażeniu strzelnicy znajdują się karabinki i pistolety. Tym samym powiększyła się oferta edukacyjna naszej Szkoły. Nowy obiekt edukacyjny udało się przygotować dzięki przeprowadzonym pracom remontowym i adaptacyjnym w pomieszczeniach internatu szkolnego. (JS)