ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
strzelnica
 

  Oficjalne otwarcie strzelnicy odbyło się w czwartek, 26 marca br. Wzięli w nim udział przedstawiciele władz powiatowych: przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego Edward Nowak, starosta powiatu krośnieńskiego Jan Juszczak, wicestarosta Adolf Kasprzyk, członek zarządu Iwona Stefanik, skarbnik Krystyna Kasza, sekretarz Zdzisława Żywiec oraz przedstawiciele zakładu penitencjarnego w Jaśle: mjr Grzegorz Borek i por. Krzysztof Kania.

  Od tej pory nauka strzelania z broni pneumatycznej odbywa się na terenie naszej placówki, bez konieczności wyjazdu do innych ośrodków. Na wyposażeniu strzelnicy znajdują się karabinki i pistolety. Tym samym powiększyła się oferta edukacyjna naszej Szkoły. Nowy obiekt edukacyjny udało się przygotować dzięki przeprowadzonym pracom remontowym i adaptacyjnym w pomieszczeniach internatu szkolnego. (JS)