ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

  Kinga Sobiecka, uczennica klasy I LO, zajęła trzecie miejsce w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Sybirackiej, który odbył się 20 marca w Jedliczu. Jest on rokrocznie organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie dla dzieci i młodzieży z powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna.

  Celem konkursu jest propagowanie wiedzy historycznej, kultywowanie pamięci o losach Sybiraków, a także kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego. W bieżącym roku w przesłuchaniach wzięło udział blisko stu wykonawców z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę w konkursie reprezentowały także: Barbara Szumańska (I LO), Anita Gutkowska (II TAK)  oraz Katarzyna Bober (IV TAK)Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1