ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
7

  W dniu 4.03.2015 r. w Jedliczu odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców. Drużyna naszej szkoły występowała w składzie: Krystian Farbaniec (III LO), Sławomir Fortuna (III LO), Patryk Gniady (III LO), Marcin Lenik (I LO), Konrad Kijowski (II TŻ), Piotr Farion (II TŻ), Adam Kielar (III TŻ), Gabriel Murdzek (III TPS).

  W zawodach wystartowało osiem szkół powiatu krośnieńskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. Chłopcy naszej szkoły spisali się bardzo dobrze. Prezentując dobrą i skuteczną grę wygrali cały turniej.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

Spotkania grupowe:

  • ZS Iwonicz - ZSGH Iwonicz Zdrój    3 : 0
  • ZS Iwonicz - LO Dukla    0 : 1
  • ZS Iwonicz - LO Jedlicze    4 : 0

Półfinał :

  • ZS Iwonicz - LO Rymanów    2 : 1

Mecz finałowy:

  • ZS Iwonicz - LO Dukla    1 : 1     karne 6 : 5

  9.03.2015r. w Dukli odbyły się zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt. Drużynę naszej szkoły tworzyły : Patrycja Dudzińska (III LO), Klaudia Litwin (III LO), Sabina Dąbek (III LO), Anna Bożętka (IV TŻ), Wioletta Bożętka (IV TŻ), Patrycja Borowicz (II TŻ), Klaudia Matelowska (I LO), Kinga Sobiecka (I LO), Sylwia Solecka (I LO), Magdalena Lenart (I LO), Patrycja Domaradzka (I LO), Barbara Szumańska (I LO).
 W zawodach wzięło udział sześć szkół powiatu krośnieńskiego podzielonych na dwie grupy. Turniejowi towarzyszyły ogromne emocje, mecze były bardzo zacięte, dziewczęta wszystkich szkół wykazały się olbrzymią wolą walki.
 Dobrze spisały się dziewczyny naszej szkoły zajmując w turnieju trzecie miejsce.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe    0 : 0
  • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój    3 : 0
  • ZS Iwonicz – LO Dukla    0 : 1
  • ZS Iwonicz – LO Jedlicze    1 : 0