ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
6

 W dniu 18 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Odkryj świat z POZNAJ ŚWIATEM” Do zawodów przystąpiło 45 uczniów z dwunastu szkół województwa podkarpackiego.

  Naszą szkołę pod opieką p.Elżbiety Zajdel reprezentowali: Jakub Borys z kl I LO, Justyna Tokarczyk z kl II TAK i Sabina Dąbek z kl III LO. Uczniowie wykonali zadania polegające na przyporządkowaniu informacji do krajów opisanych w czasopiśmie „Poznaj Świat”, lokalizacji obiektów na mapie konturowej Europy oraz rozpoznawaniu miejsc przedstawionych na fotografiach. W klasyfikacji końcowej najlepiej zaprezentowała się Sabina zajmując wysoką V lokatę, tracąc do pierwszego miejsca zaledwie 4 punkty. Po zakończeniu rywalizacji uczniowie zwiedzili Centrum Dziedzictwa Szkła oraz podziwiali panoramę miasta z wieży krośnieńskiej fary.