ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
15

  Siatkarki Gimnazjum w Lubatowej drugi rok z rzędu zwyciężyły w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Iwoniczu organizowanym w ramach promocji szkoły. W finale zwyciężyły rówieśniczki z Iwonicza Zdroju w stosunku 2:0.

  Zaproszenie na turniej przyjęły szkoły z Długiego, Klimkówki, Lubatowej, Iwonicza Zdroju i Iwonicza. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach systemem ,,każdy z każdym’’ do dwóch wygranych setów. Po meczach grupowych odbyły się półfinały oraz spotkania o trzecie i pierwsze miejsce.
Spotkania były zacięte, o czym świadczy fakt, że aż w czterech przypadkach o zwycięstwie decydował dodatkowy set.
W wyniku rywalizacji uzyskano następujące wyniki:

Mecze grupowe:

 • G. Klimkówka – G. Iwonicz 0:2
 • G. Iwonicz Zdrój – G. Lubatowa 1:2
 • G. Klimkówka – G. Długie 2:1
 • G. Długie – G. Iwonicz 2:0

Półfinał A

 • G. Lubatowa - G. Klimkówka 2:0

Półfinał B

 • G. Iwonicz - G. Iwonicz Zdrój 1:2

Mecz o III miejsce

 • G. Klimkówka - G. Iwonicz 2:1

Mecz finałowy

 • G. Lubatowa - G. Iwonicz Zdrój 2:0

 Klasyfikacja końcowa

 1. Gimnazjum Lubatowa
 2. Gimnazjum Iwonicz Zdrój
 3. Gimnazjum Klimkówka
 4. Gimnazjum Iwonicz
 5. Gimnazjum Długie

  Oprócz rywalizacji sportowej wszystkie drużyny zapoznano z bazą dydaktyczną szkoły. W rolę przewodników wcielili się uczniowie klasy III Liceum Ogólnokształcącego Patrycja Dudzińska i Jakub Skitał. Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczył wicedyrektor pan Leszek Zajdel, który gratulował zwycięzcom oraz zachęcał do kontynuowania nauki w Zespole Szkół w Iwoniczu.
Zawody sędziowali pan Robert Gorzynik oraz pan Marek Rygiel – nauczyciele wychowania fizycznego.(ts)