ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 25 lutego 2015r. odbył się Konkurs Biblijny – etap szkolny ze znajomości Ewangelii Św. Łukasza. Test składał się w większości z pytań zamkniętych, w którym maksymalnie można było uzyskać 34 punkty. Troje uczniów z największą ilością punktów przechodzi do finału, który odbędzie się w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie.

Są to:

1. Raś Natalia – kl. II TŻ -  uzyskała 33 punkty
2. Jaracz Tomasz - kl. I TŻ – 31 punktów
3. Froń Oktawian – kl. III TMR/TPS – 27 punktów.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale Konkursu.  Katecheci.