ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
9 

 W dniu 13.01.2015r. ZSP nr2 w Dukli był organizatorem powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięło udział pięć szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krośnieńskiego: MZSP z Miejsca Piastowego, LO z Jedlicza, ZSP z Rymanowa, reprezentacja naszej szkoły oraz gospodarz zawodów ZSP nr2 z Dukli.

 Nasze dziewczęta po wygraniu swojej grupy i meczu półfinałowego, w finale spotkały się z drużyną MZSP z Miejsca Piastowego. Od pierwszego do ostatniego gwizdka nasze dziewczęta kontrolowały przebieg meczu i pewnie wygrały go 2:0, tym samym po raz kolejny mogły cieszyć się ze zdobycie I miejsca w powiecie. Zwycięstwo daje naszym dziewczętom prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się po feriach. Zwycięską drużynę, którą prowadzi p. Marek Rygiel tworzyły:

  • Kinga Szajna kl. II. LO
  • Patrycja Dudzińska kl. IIILO
  • Klaudia Litwin kl. IIILO
  • Gabriela Konik kl. IIILO
  • Kinga Kinel kl. IIILO
  • Agnieszka Sowula kl. IIILO
  • Gabriela Matyszczak kl. IIILO
  • Sabina Dąbek kl. IIILO
  • Beata Łopatkiewicz kl. IIITŻ

Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za następne wygrane!