ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
7

  Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który czekamy z niecierpliwością. Kojarzy się on z opłatkiem, wieczerzą wigilijną i kolędowaniem. Taka niepowtarzalna świąteczna aura towarzyszy także organizowanemu rokrocznie przez Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu–Zdroju Gminnemu Konkursowi Kolęd, Pastorałek i Tradycji Bożonarodzeniowych.

 W bieżącym roku odbył się on po raz szesnasty 14 stycznia 2015r. w Domu Ludowym w Iwoniczu. Wzięły w nim udział reprezentantki naszej szkoły. Trio w składzie: Barbara Szumańska, Kinga Sobiecka, Patrycja Domaradzka (kl. I LO) zajęło w swojej kategorii wiekowej II miejsce, natomiast Monika Konik (kl. I TŻ) - trzecieGratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych! (uh)